Z-15GW22-B
Partnumber:
Z-15GW22-B
Manufacturer:
Omron
products.category:
Industrial control
Availability:
10000 in stock
Package
Snap-Action Switch 1-(1) SPDT 15A 250VAC Short Roller Lever, Screw Terminal M4