X-10GW22-B
Partnumber:
X-10GW22-B
Manufacturer:
Omron
products.category:
Relay
Availability:
10000 in stock
Package
Switch Snap Action N.O./N.C. SPDT Short Hinge Roller Lever Screw 10A 250VDC 2.16N Screw Mount