W58-XB1A4A-20
Partnumber:
W58-XB1A4A-20
Manufacturer:
TE Connectivity
products.category:
Relay
Availability:
10000 in stock
Package
Circuit Breaker Thermal 1Pole 20A 250VAC/50VDC