Partnumber: VSB-24STB
Manufacturer: FUJITSU Limited
products.category: Relay
Availability: 539 in stock
SKU: VSB-24STB
Datasheets: Download Datasheets
PRICE BREAKS - The more you buy, the more you save
Quantity
100+
Unit Price
decrease increase
Package Power/Signal Relay, SPDT, Momentary, 0.022A (Coil), 24VDC (Coil), 530mW (Coil), 16A (Contact), 150VDC (Contact), DC Input, AC/DC Output, Through Hole-Straight Mount, ROHS COMPLIANT