TZB4R500AB10R00
Partnumber:
TZB4R500AB10R00
Manufacturer:
Murata Manufacturing
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Trimmer Ceramic 7/50pF 50V N750±300 ppm/°C 0% to 100% Top Adj 85°C T/R