TX2SA-LT-24V-TH
Partnumber:
TX2SA-LT-24V-TH
Manufacturer:
Panasonic
products.category:
Relay
Availability:
10000 in stock
Package
Signal Relay 24VDC 7.5A DPDT(15x9.4x8.4)mm SMD