TQ2SA-12V
Partnumber:
TQ2SA-12V
Manufacturer:
Panasonic
products.category:
Relay
Availability:
10000 in stock
Package
Signal Relay 12VDC 2A DPDT(14x11.5x5.6)mm SMD