Partnumber: TN2-L2-12V
Manufacturer: Panasonic
products.category: Relay
Availability: 489 in stock
SKU: TN2-L2-12V
Datasheets: Download Datasheets
PRICE BREAKS - The more you buy, the more you save
Quantity
100+
Unit Price
decrease increase
Package Signal Relay 12VDC 1A DPDT(14x5.6x9.8)mm THT