T9VV1K15-12S
Partnumber:
T9VV1K15-12S
Manufacturer:
TE Connectivity
products.category:
Relay
Availability:
10000 in stock
Package
Power Relay 12VDC 40A SPST-NO(32.51mm 27.43mm 20.4mm) THT Automotive