T90S1D12-24
Partnumber:
T90S1D12-24
Manufacturer:
TE Connectivity
products.category:
Relay
Availability:
10000 in stock
Package
Power Relay 24VDC 30A SPST-NO(32.26mm 27.43mm 20.4mm) THT