T81N5D312-24
Partnumber:
T81N5D312-24
Manufacturer:
TE Connectivity
products.category:
Relay
Availability:
10000 in stock
Package
Signal Relay 24VDC 2A SPDT( (15.9mm 10.9mm 11.7mm)) THT