ST2-DC12V
Partnumber:
ST2-DC12V
Manufacturer:
Panasonic
products.category:
Relay
Availability:
2807 in stock
SKU:
ST2-DC12V
Package
Relays 12VDC 600Ohm 8A DPST-NO (31x14x11.3)mm THT Field Load Switching Relay