ST1-L2-DC12V
Partnumber:
ST1-L2-DC12V
Manufacturer:
Panasonic
products.category:
Relay
Availability:
537 in stock
SKU:
ST1-L2-DC12V
Package
Relays 12VDC 640Ohm 8A SPST-NO/SPST-NC (31x14x11.3)mm THT Field Load Switching Relay