SPB09A-15
Partnumber:
SPB09A-15
Manufacturer:
Mean Well Enterprises
products.category:
Industrial control
Availability:
10000 in stock
Package
Module DC-DC 12VIN 1-OUT 15V 0.6A 9W 6-Pin SIP Module