SFS5-L-DC24V
Partnumber:
SFS5-L-DC24V
Manufacturer:
Panasonic
products.category:
Relay
Availability:
10000 in stock
Package
Relays 24VDC 1.152KOhm 6A 5PST-NO/SPST-NC (50mm 13mm 24mm) THT Safety Relay