S89R11AAC1-120
Partnumber:
S89R11AAC1-120
Manufacturer:
TE Connectivity
products.category:
Relay
Availability:
10000 in stock
Package
Power Relay 120VAC 15A DPDT(50.8x50.3)mm Socket