S24SE12003PDFA
Partnumber:
S24SE12003PDFA
Manufacturer:
Delta Electronics
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Module DC-DC 24VIN 1-OUT 12V 2.5A 30W 6-Pin