RV8H-1S1-D24
Partnumber:
RV8H-1S1-D24
Manufacturer:
IDEC
products.category:
Relay
Availability:
10000 in stock
Package
Electromechanical Relay 24VDC 12A SPDT(93.4x14x74.2)mm DIN Rail Interface Relay