RTW12-8R4L
Partnumber:
RTW12-8R4L
Manufacturer:
TDK-Lambda
products.category:
Industrial control
Availability:
10000 in stock
Package
AC/DC Power Supply Single-OUT 12V 8.4A 100W Medical