RTS3T024
Partnumber:
RTS3T024
Manufacturer:
TE CONNECTIVITY
products.category:
Relay
Availability:
95100 in stock
SKU:
RTS3T024
Package
RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 24V