RTE24024
Partnumber:
RTE24024
Manufacturer:
TE Connectivity
products.category:
Relay
Availability:
610000 in stock
SKU:
RTE24024
Package
Power Relay 24VDC 8A DPDT(29x12.7x15.7)mm THT