RT314110
Partnumber:
RT314110
Manufacturer:
TE Connectivity
products.category:
Relay
Availability:
129300 in stock
SKU:
RT314110
Package
Power Relay 110VDC 16A SPDT(29x12.7x15.7)mm THT