RSD-60L-12
Partnumber:
RSD-60L-12
Manufacturer:
Mean Well Enterprises
products.category:
Industrial control
Availability:
10000 in stock
Package
Module DC-DC 48VIN 1-OUT 12V 5A 60W 5-Pin