RSD-200D-24
Partnumber:
RSD-200D-24
Manufacturer:
Mean Well Enterprises
products.category:
Industrial control
Availability:
10000 in stock
Package
Module DC-DC 110VIN 1-OUT 24V 8.4A 201.6W 5-Pin