RN2A48D30
Partnumber:
RN2A48D30
Manufacturer:
Carlo Gavazzi Group
products.category:
Relay
Availability:
557 in stock
SKU:
RN2A48D30
Package
Solid State Relay 9mA 32V DC-IN 30A 530V AC-OUT 4-Pin