RK73H1JTTD5761F
Partnumber:
RK73H1JTTD5761F
Manufacturer:
KOA Speer Electronics Inc
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 5760ohm, 75V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0603, CHIP