RH4B-ULDC24V
Partnumber:
RH4B-ULDC24V
Manufacturer:
IDEC
products.category:
Relay
Availability:
10000 in stock
Package
Power Relay 24VDC 10A 4PDT(27.5x41x42)mm Socket