R7M-A75030-BS1
Partnumber:
R7M-A75030-BS1
Manufacturer:
Omron
products.category:
Industrial control
Availability:
10000 in stock
Package
SERVOS SMARTSTEP WITH OUTPUT RANGE FROM 30 W TO 750 W