PSMN075-100MSE
Partnumber:
PSMN075-100MSE
Manufacturer:
Nexperia
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Trans MOSFET N-CH 100V 18A 8-Pin LFPAK EP