PPC405GPR-3BB266
Partnumber:
PPC405GPR-3BB266
Manufacturer:
Applied Micro
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
MPU 405GPr RISC 32-Bit 0.18um 266MHz 3.3V 456-Pin EBGA Tray