PA2R10MV1
Partnumber:
PA2R10MV1
Manufacturer:
Crouzet
products.category:
Industrial control
Availability:
10000 in stock
Package
Time Delay Relay 12 to 240VDC 12 to 240VAC 10A DPDT(35x53)mm Socket