NF2EB-24V
Partnumber:
NF2EB-24V
Manufacturer:
Panasonic
products.category:
Relay
Availability:
1548 in stock
SKU:
NF2EB-24V
Package
Signal Relay 24VDC 1A DPDT(30.2x20x11.1)mm THT