NBH-20-432-D
Partnumber:
NBH-20-432-D
Manufacturer:
COSEL
products.category:
Industrial control
Availability:
10000 in stock
Package
Power Line Filter Ultra High Attenuation 60Hz 20A 250VAC/250VDC Terminal Block DIN Rail