MT333220
Partnumber:
MT333220
Manufacturer:
TE Connectivity
products.category:
Relay
Availability:
1849 in stock
SKU:
MT333220
Package
Power Relay 220VDC 10A 3PDT(35.5x35.6x57)mm Socket