MEU1S0303ZC
Partnumber:
MEU1S0303ZC
Manufacturer:
Murata Manufacturing
products.category:
Relay
Availability:
10000 in stock
Package
Module DC-DC 3.3VIN 1-OUT 3.3V 0.303A 10W 4-Pin