LY2N-D2-DC24
Partnumber:
LY2N-D2-DC24
Manufacturer:
Omron
products.category:
Relay
Availability:
10000 in stock
Package
Power Relay 24VDC 10A DPDT(28x21.5x42.4)mm Socket