LM76003RNPR
Partnumber:
LM76003RNPR
Manufacturer:
Texas Instruments
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Conv DC-DC 3.5V to 60V Synchronous Step Down Single-Out 1V to 57V 3.5A 30-Pin WQFN EP T/R