LFA30F-12-SN
Partnumber:
LFA30F-12-SN
Manufacturer:
COSEL
products.category:
Industrial control
Availability:
10035 in stock
Package
AC/DC Power Supply Single-OUT 12V 2.5A 30W 7-Pin