KUL-11D15D-24
Partnumber:
KUL-11D15D-24
Manufacturer:
TE CONNECTIVITY
products.category:
Relay
Availability:
Out of stock
Package
POWER/SIGNAL RELAY, DPDT, LATCHED, 0.067A (COIL), 24VDC (COIL), 1600mW (COIL), 10A (CONTACT), 28VDC (CONTACT), PANEL MOUNT, ROHS COMPLIANT