KUIP-11D55-24
Partnumber:
KUIP-11D55-24
Manufacturer:
TE Connectivity
products.category:
Relay
Availability:
9997 in stock
Package
Power Relay 24VDC 10A DPDT(48.4x38.9x35.7)mm Bracket