KUHP-5D17-24
Partnumber:
KUHP-5D17-24
Manufacturer:
TE Connectivity
products.category:
Relay
Availability:
10000 in stock
Package
Power Relay 24VDC 30A SPDT(38.89x35.71x58.7)mm Plain Case