KUHP-11D17-24
Partnumber:
KUHP-11D17-24
Manufacturer:
TE Connectivity
products.category:
Relay
Availability:
10000 in stock
Package
Power Relay 24VDC 20A DPDT(38.9x35.7x50)mm Socket