KUEP-11D15-125
Partnumber:
KUEP-11D15-125
Manufacturer:
TE Connectivity
products.category:
Relay
Availability:
10000 in stock
Package
Power Relay 125VDC 10A DPDT(38.9x35.7x48.4)mm Socket