KRPA-11AG-120
Partnumber:
KRPA-11AG-120
Manufacturer:
TE Connectivity
products.category:
Relay
Availability:
10000 in stock
Package
Power Relay 120VAC 10A DPDT(35.7x35.7x50.8)mm Socket