KRP-11DG-48
Partnumber:
KRP-11DG-48
Manufacturer:
TE Connectivity
products.category:
Relay
Availability:
10000 in stock
Package
Power Relay 48VDC 10A DPDT(35.7mm 35.7mm 50.8mm) Socket