KHS-17D11-24
Partnumber:
KHS-17D11-24
Manufacturer:
TE Connectivity
products.category:
Relay
Availability:
48300 in stock
SKU:
KHS-17D11-24
Package
Electromechanical Relay 24VDC 650Ohm 3A 4PDT(23.11x29.36x32.54)mm Socket General Purpose Relay