KBP-11A-120
Partnumber:
KBP-11A-120
Manufacturer:
TE Connectivity
products.category:
Relay
Availability:
10000 in stock
Package
Power Relay 120VAC 10A DPDT(61.1x45.2x90.4)mm Panel