JW2SN-DC24V
Partnumber:
JW2SN-DC24V
Manufacturer:
Panasonic
products.category:
Relay
Availability:
1769 in stock
SKU:
JW2SN-DC24V
Package
Power Relay 24VDC 5A DPDT(28.6mm 12.8mm 20mm) THT