JM1AN-ZTM-DC12V-F
Partnumber:
JM1AN-ZTM-DC12V-F
Manufacturer:
Panasonic
Availability:
10000 in stock
Package
Power Relay 12VDC 20A SPST-NO(47.5x28.5x27.5)mm Top Mount