JM1AN-ZTM-DC12V
Partnumber:
JM1AN-ZTM-DC12V
Manufacturer:
PANASONIC ELECTRONIC COMPONENTS
Availability:
1884 in stock
SKU:
JM1AN-ZTM-DC12V
Package
POWER RELAY 12VDC 20A SPST-NO(47.5X28.5X19.1)MM TOP MOUNT